03.04.2007 :: 14:54
Witam:* pisze Anka:) o nareszcie weszłam :) pisalo mi ze złe hasło:/:/:/ no ale juz jest oki:):):):) dawno nie pisałam:)ale nie zapomniałam o pamietniku:):):) nom to dzisiaj dzionek fajowy był:D:D:D tylko jedna sprawa taka :/:/:/, ale luzik nie jest tragedia:) mam nadzieje ze nie bede sie dzisiaj nudziła:) jeszcze tylko jutro do szkoły i ŚWięta:):):) nie wiem czy sie ciesze:/ moze powinnam....może jak tata przyjedzie to bedzie lepiej....nom a tak to luz...duzo nauki na swieta,ale damy rade:) a co u Was słychac?????? mam nadzieje ze sie nie nudzicie:wink: bo podobno inteligentne osoby ngdy sie nie nudza....hm....to prawda?? nom ja nie lubie sie nudzic ale nie lubie tez miec duzo na głowie:) ale zanudzam :/:/:/oki to koncze:)):*papapa:* a...i jeszcze jedna sprawa:)bardzo ważna!!! wczoraj była 2 rocznica śmierci naszego kochanego Rodaka:*Jana Pawła II, dlatego chciałam o tym wspomnieć i dodać fragmenty Jego słów: 1.Wy jesteście przyszłością świata! Wy jesteście nadzieją Kościoła! Wy jesteście moją nadzieją! _______________________________ 2.Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro _______________________________ i jeszcze jedno dla smutasków i wogóle dla wszystkich:):):):):D ...wstań, nie skupiaj się na słabościach i wątpliwościach,wyprostuj się... ...Wstań i idź. Kocham Cie Ojcze Świety:*:*:*