dreamfrends - komentarze


Jak mam zyc!?! Po co mam zyc!! Nie jestem ta osoba ktora czuje ze jest mi pisane byc!! Czy musze sie zmnieniac na sile!! TAK!!! Dla przyjaciol (tych prawdziwych i dla siostry) bo wiem ze oni nie udaja tak jak ja!! Ze sa soba a nie tym kim musza byc bo inni tak chca, tak ja taka wlasnie jestem!! Nawet jak przez chwile jestem soba to musze sie opamietac!! Nie wytrzymam dluzej ale musze to w sobie cisnac!! Musze zamykac moje prawdziwe JA!! Bo strace przjaciol taki "na dobre i na zle" a zyskam tylko tych "na dobre"!! Po co to pisze?? Nie wiem!! Moze kiedys znudzi mi sie udawanie i wlasie to przeczytacie i nie bedziecie zdziwieni........

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.12.2006 :: 16:41 :: host10.smgr.pl

Żyj tak jak do tej pory, nie udawaj ani nie naśladuj innych osób, BĄDZ PO PROSTU SOBĄ, to jest najlepsza rada jaką ci moge dać, ale pamiętaj, jestem twoją przyjaciółka na dobre i na złe, nie zapominaj o tym i pamietaj ze zawsze mozesz ze mna pogadac kiedy cie coś drażnie.!!!!!! pozdrawiam, kochami cie jesteś SUPER!!!!!!!!!!! :)
23.12.2006 :: 20:40 :: host247-161.smgr.pl

dreamfrends

ANIA TWOJA PRZYJACIÓŁKA
tacy przyjaciele przed ktorymi musisz udawac to chyba nie sa przyjaciele na dobre i na złe,. Nie chce, zebys udawała moze widzisz w sobie te zle cechy i starasz sie byc lepsza???Nie wiem dlaczego tak jest wiec chcialabym z Toba o tym pogadac pozdrawiam cie i nie udawaj nikogo BADZ SOBA!!!
21.12.2006 :: 23:26 :: host10.smgr.pl

paula

paula pisala
Talk.pl :: Wróć