dreamfrends - komentarze


Witam Wszystkich!! Jest to pamietnik moj i mojej najleprzej przyjaciolki Anki!! Postanowilysm go zalozyc:) Wiec jest...Mam nadzieje, ze bedziemy o niego dbaly tak jak o nasza przyjazn i nasze marzenia...:) Pozdrowinka dla Szymona :love4: dla mojej drugiej kochanej przyjaciolki Katki:-D, dla Martusi:), Paulinki:), Damiana:), Dawida:), Sylwi:), Dari:) i super zioma EDIEGO:P!! Lovkam Was!! Paulinka

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
15.12.2006 :: 22:47 :: host10.smgr.pl

dreamfrends

Dziekuje Wam moi przyjaciele!!! Za to ze jestescie i zawsze bedziecie!!! Lovkam Was!!!! Pozdro dle Szymona i Ediego.....
15.12.2006 :: 07:35 :: host-81-190-245-86.grudziadz.mm.pl

Daria

Dzięki za pozdrowienia.tyle że darii się pisze przez dwa ii ale to szczegój,bardzo fajny pamiętnik.fajnie że masz przyjaciół i zaufanych ludzi.szczególne pozdro dla ciebie!!!(dbaj o ten pamietnik bo jest naprawde spoko!)do zobaczyska na salce
11.12.2006 :: 15:38 :: ar242.internetdsl.tpnet.pl

B.ładny ten blog.Wyróźnia się od innych ,co sprawia,że jest tak
10.12.2006 :: 21:15 :: host10.smgr.pl

Bardzo fajne! dzięki za pozdrowienia! dbajcie o niego bo jes naprawde fajny. Wasza przyjaciółka Kaśka to są poprawki, jeszcze raz przepraszam za pomylkę :I Marzenia przyjaciół jak to fajnie brzmi :)
10.12.2006 :: 20:44 :: host10.smgr.pl

Bardzo fajne! dzięki za pozdrowienia! dbaj o niego bo jes naprawde fajny. Twoja przyjaciółka Kaśka
Talk.pl :: Wróć